بستن

فروش عمده و اعطای نمایندگی

تجربه و دانش روز

برند لند یک شرکت دانش بنیان است که پس از سالها تحصیل، کار، و تحقیق در اروپا تاسیس شده است. مطالعه و گرفتن مشاوره از معتبرترین منابع جهانی مبنای هر تصمیم کوچک یا بزرگ در برند لند می باشد. همچنین با تکیه بر بسترهای تکنولوژیک خود، برند لند به اشترک گذاری و به روز رسانی دانش را در فرهنگ سازمانی خود نهادینه نموده است. مدیران برند لند با شرکت در معتبرترین نمایشگاهها و کنفرانس های بین المللی مد از روندهای روز مطلع شده و سعی می کنند که استاندارد خدمات و محصولات خود را بر اساس آن تغییر دهند.

شبکه ارتباطی با اروپا

برای موفقیت در بازار رقابت امروز، بسیاری از خرده فروش های حوزه مد به دنبال تامین کالاهای اوریجینال از برند های معتبر اروپایی با پتانسیل فروش بالا در بازار ایران می باشند. ایجاد چنین ارتباطی نیاز به درک روشنی از فرهنگ های کشورهای اروپایی، رفتار، زبان و مقررات تجارت خارجی آنها دارد که در بسیاری از موارد تنها از طریق یک راهنمای مناسب امکان پذیر است. مدیران برند لند با تکیه برسالها تجربه کار و زندگی و همچنین شبکه ارتباطی قوی خود در اروپا می توانند دربهای مذاکره با برند های دلخواهتان را به روی شما باز نمایند.

مشاوره تجاری

موفقیت در حوزه خرده فروشی در دنیای رقابتی امروز فرایندی پیچیده است که نیاز به درک روشنی از رویه های مختلف این صنعت دارد. با تکیه بر ارتباطات و سالها تجربه خود در صنعت مد، برند لند برای راه اندازی و یا بهبود کسب و کار خرده فروشی در حوزه مد خدمات مشاوره به همکاران تجاری خود ارائه می دهد. خدمات مشاوره شامل مواردی مانند حمل و نقل کالا از اروپا به ایران، انتخاب محل فروشگاه، دکوراسیون داخلی، استخدام کارکنان، شناسایی فرصت های تجاری، استراتژی قیمت گذاری و سایر امور عملیاتی مرتبط با این صنعت می باشد.

اعطای نمایندگی برندهای پوشاک اروپایی

اعطای نمایندگی

در سیستم اعطای نمایندگی متقاضی قادر به افتتاح یک شعبه جدید از فروشگاه های تحت پوشش برند لند خواهد بود. در این حالت برند لند قراردادی با عنوان نمایندگی رسمی برای قلمرویی مشخص (شهر یا منطقه) با متقاضی عقد می نماید که طی آن به متقاضی اجازه داده می شود که با رعایت تمامی ضوابط و استانداردهای تعیین شده برند به فروش محصولات مبادرت نماید. لازم به ذکر است که در این حالت مواردی مانند مکان فروشگاه، نحوه تبلیغات و بازاریابی، و امثال آن توسط برند لند تعیین می گردد.

فروش عمده برندهای پوشاک اروپایی

فروش عمده

در سیستم فروش عمده متقاضی قادر خواهد بود محصولات مورد نظر خود را در حجم بالا خریداری نموده و در فروشگاههای خرده فروشی خود اعم از آنلاین و یا فیزیکی به فروش برسانند. در این حالت متقاضی در زمینه هایی مانند انتخاب محل فروشگاه، نحوه تبلیغات وبازاریابی، آموزش کارکنان و امثال آن نیازی به رعایت تمامی اصول تعیین شده از سمت برند لند ندارد، اگرچه نحوه استفاده از علائم تجاری و سایر امور مرتبط با حقوق مالکیت معنوی هر برند توسط شرکت برند لند تعیین خواهد شد.

در راستای گسترش خدمات به خرده فروشان در سراسر کشور، برند لند برای برخی از برندهای خود تقاضای همکاری تجاری به شکل فروش عمده و یا اعطای نمایندگی قبول می کند. لازم به ذکر است که تنها تقاضاهای ارسال شده از طرف شرکتها، فروشگاههای اینترنتی و فروشگاههای واقع در مراکز تجاری معتبر، که عملکرد تجاری آنها در راستای اهداف تجاری برند لند باشد، بررسی خواهد شد. در صورت علاقه مندی به همکاری تجاری با برند لند لطفا فرم زیر را با دقت تکمیل نموده و ارسال نمایید. مسئولان مربوطه در برند لند اطلاعات شما را به دقت بررسی کرده و در صورت وجود فرصت همکاری، با شما تماس خواهند گرفت. اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و برندهای موجود برای همکاری تجاری و شرایط و ضوابط همکاری در آن زمان برای شما ارسال خواهد شد.

اطلاعات فردی


نام کامل *

ایمیل *

موبایل *

میزان تحصیلات *

شغل *

اطلاعات تجاری


شرکت

آدرس *

وب سایت

نوع فعالیت ها (کلیه گزینه های مربوطه را انتخاب نمایید) *

فروشگاه فیزیکیفروشگاه آنلاینفروش عمدهسایر

نام فروشگاهها

تعداد فروشگاهها

تعداد سال فعالیت

برندهای موجود در شرکت/فروشگاه

اطلاعات همکاری تجاری مورد نظر


برندهای مورد علاقه *

اچ اند امبرادویتالی وایلموزیپیمودودایورس

نوع همکاری مورد نظر *

نمایندگیخرید عمده

اطلاعات تماس


بهترین روش تماس با شما *

ایمیلتلفن

چگونه با برند لند آشنا شدید؟ *

سایر توضیحات

* فیلدهای الزامی
علاقه مند به همکاری تجاری با برند لند هستید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید!